Bestuursbureau

MEDEWERKERS BESTUURSBUREAU

Joyce Hulsman, personeelsadviseur

j.hulsman@stichtingbrigantijn.nl

Marit Kruiskamp, kwaliteitsmedewerker

m.kruiskamp@stichtingbrigantijn.nl

Myriam Kokkeler, kwaliteitsmedewerker

m.kokkeler@stichtingbrigantijn.nl

Erika Kornet, orthopedagoog

e.kornet@stichtingbrigantijn.nl

Simone de Heer, orthopedagoog

s.deheer@stichtingbrigantijn.nl

Patricia Krooshof, psychologisch assistent

p.krooshof@stichtingbrigantijn.nl

Yvonne Nijhuis, secretaresse P&O

y.nijhuis@stichtingbrigantijn.nl

Janique Schildkamp, secretaresse CvB

j.schildkamp@stichtingbrigantijn.nl

Ariël Unverzagt, coördinator huisvesting

a.unverzagt@stichtingbrigantijn.nl

Frank Konings, voorzitter College van Bestuur

f.konings@stichtingbrigantijn.nl

Ralf Dwars,
lid College van Bestuur

r.dwars@stichtingbrigantijn.nl