Bestuursbureau

MEDEWERKERS BESTUURSBUREAU

Joyce Hulsman, personeelsadviseur

j.hulsman@stichtingbrigantijn.nl

Jet Kortman, kwaliteitsmedewerker

j.kortman@stichtingbrigantijn.nl

Myriam Kokkeler, kwaliteitsmedewerker

m.kokkeler@stichtingbrigantijn.nl

Erika Kornet, orthopedagoog

e.kornet@stichtingbrigantijn.nl

Simone de Heer, orthopedagoog

s.deheer@stichtingbrigantijn.nl

Patricia Krooshof, psychologisch assistent

p.krooshof@stichtingbrigantijn.nl

Antoinette Benneker, officemanager

a.benneker@stichtingbrigantijn.nl

Angelique Gommer, secretaresse P&O

a.gommer@stichtingbrigantijn.nl

Ariël Unverzagt, coördinator huisvesting

a.unverzagt@stichtingbrigantijn.nl

Ralf Dwars,
voorzitter College van Bestuur

r.dwars@stichtingbrigantijn.nl